Giiditeenused

Tsubame-san pakub mitmekülgset valikut giidi- ja reisisaatjateenustest, igakülgset tuge ja personaalset lähenemist. Giidina tean, kuidas koostada tuurimarsruute vastavalt kliendi vajadustele ning kohandada tuure erineva kultuuri- ja keeletaustaga inimestele.

Giiditeenused​

Giiditeenus inglise või eesti keeles

Giiditeenus jaapani keeles

Giiditeenust osutan tunnitasu alusel. Peamiselt on valikus Tallinna (vana)linnatuurid ning kummituslugude ja legendide teemalised tuurid, kliendi soovidest olenevalt võin tuuritada ka mujal Eesti piires.

Võimalik on kombineerida erinevaid piirkondi pakettideks (näiteks vanalinn ja Kadriorg, vanalinn ja Kalamaja, Viimsi ja Pirita vms) või minna linnast välja loodust ja kultuuri nautima.

 

Reisisaatja teenus inglise keeles

Reisisaatja teenus jaapani keeles

Reisisaatja teenus põhineb samuti tunnitasul, tavaliselt algusega kas sadamast või lennujaamast hotelli või vastupidistel marsruutidel. Hotellis aitan grupijuhil administraatoritega suhelda ning jään toeks, kuni kõik inimesed on tubadesse majutatud. 

Sadamas ja lennujaamas aitan vajadusel pagasi check-iniga või piletite kätte saamisega. Samuti võin saata kliente hotellist restoranidesse või muudesse ürituste kohtadesse ja pärast tagasi.

Kontaktid

Mirjam Mandre

Võta ühendust

Teised teenused

Jaapani kultuuri ja keele koolitused

Tsubame-san aitab keeleõpet alustada või kultuuri paremini tundma õppida. Võimalus osaleda nii ühekordsetel kiirkoolitusel kui ka pikemaajalistel kursustel.

Jaapani ja inglise keele tõlk

Soovid tutvustada oma ideid või kodumaad, aru saada äripartneritest või välistuttavatest, tõlkida dokumente või suisa ilukirjandust? Pakun klientidele nii suulist kui ka kirjalikku tõlget.